Rotterdam Airport verwacht minimale groei
(c) Foto: Rotterdam Airport
Rotterdam Airport verwacht minimale groei
Rotterdam The Hague Airport verwacht deze zomer een lichte stijging in het aantal passagiers: 1,63 miljoen tussen eind maart en eind oktober, tegenover 1,6 miljoen vorig jaar. Het aantal vluchten stijgt van 11.000 naar 11.500. Het had meer kunnen zijn maar in de winter zijn er weinig vluchten uitgevoerd vanaf Rotterdam Airport.
Zoals elk jaar zijn juli, augustus en september de drukste maanden. Bestemmingen als Malaga, Alicante en Faro blijven populair.
Nieuwe vlucht van Corendon
Er zijn dit zomerseizoen drie nieuwe vluchten. Transavia vliegt sinds begin april op Triƫst en Londen-Stansted. Nieuw is ook Corendon, dat vanaf 22 april tweemaal per week (dinsdag en zaterdag) naar Gazipasa-Alanya vliegt. De heenweg is non-stop, de terugweg maakt Corendon een tussenstop in Groningen.
Rotterdam Airport verwacht te groeien tot 2,8 miljoen passagiers in 2035. Een mooie ambitie om waar te maken. Er zullen waarschijnlijk meer vluchten uitgevoerd mogen worden door het gebruik van de stillere vliegtuigen zoals de Airbus A321NEO.
Leave a Reply